Kansas

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Kansas

Nieruchomość na sprzedaż w Kansas

Kansas graniczy na północ ze Stanem Nebraska; na wschód z Missouri; na południe z Oklahoma; i na zachodzie z Kolorado

Jeśli przeprowadzasz się do stanu lub już tu mieszkasz, jeśli szukasz nieruchomości na sprzedaż w Kansas, jeśli chcesz przenieść się z dzierżawy na kupującego, kontynuuj czytanie naszego artykułu, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak prognozy nieruchomości wpłyną na twoje cele.

Rynek nieruchomości w Kansas jest obecnie lepszy dla sprzedawców nieruchomości na sprzedaż w Kansas. Na rynku jest mniej domów, a wymagane ceny nadal rosną.

Jednak w lutym 2018 r. Sprzedaż domów spadła o kilka punktów procentowych. To nie była dobra wiadomość dla właścicieli domów, którzy chcą sprzedawać.

Eksperci kalkulują, że właściwości Kansas zaczną rosnąć wraz z rozwojem wiosny, przy zapotrzebowaniu na stale rosnące ceny.

Oznacza to, że domy staną się droższe na przestrzeni lat, więc teraz może być najlepszy czas na zakup nieruchomości na sprzedaż w Kansas, jeśli możesz sobie na to pozwolić.

Dwa miasta Kansas znajdują się na liście 150 najlepszych miast do życia w USA.

Miasto Wichita zajęło 77. miejsce, a miasto Overland Park zajęło 8 miejsce.

Ogólny ranking Overland Park był dość dobry, ale to miasto zdołało również osiągnąć piątkę w kategorii tańszych czynszów.

Ale ten moment to dobry czas na zakup nieruchomości na sprzedaż w Kansas. Ceny rosną, ale w tej chwili nadal można znaleźć tanie domy, które są w doskonałym stanie.

2018 rynek nieruchomości w Kansas może być dobry dla sprzedawców, ale to nie znaczy, że kupujący nie będą mogli znaleźć domu swoich marzeń.

Ceny domów mogą rosnąć powoli i równomiernie przez cały rok. Są one jednak w rozsądnej cenie w zależności od tego, czego szukasz.

 Jeśli myślisz o znalezieniu nieruchomości na sprzedaż w Kansas, powinieneś wiedzieć, że jest to stan z dużą ilością otwartych przestrzeni, słonecznym niebem i małym ruchem. Jednak wzrost zatrudnienia w Kansas pozostaje w tyle za sąsiednimi państwami o mniej niż 1%, a od 2012 r. Państwo boryka się z poważnymi deficytami budżetowymi.

To stawia państwo na 34 miejscu w Stanach Zjednoczonych dla ludności i na 31 miejscu dla wzrostu populacji. Z drugiej strony, niektóre z najmniejszych miast w stanie, które gwałtownie zmniejszają populację, oferują darmowe domki i inne zachęty dla osób, które chcą się przenieść i zbudować dom. Te upośledzone miasta to Ellsworth, Atwood, Lincoln, Minneapolis i Marquette

Wichita to największe miasto w Kansas, z populacją ponad 670 000 ludzi w metrze, nazywa się "Air Capital of the World", ponieważ obsługuje kilka linii lotniczych. Inne wiodące gałęzie przemysłu to rolnictwo, produkcja bydła i przetwórstwo mięsa wołowego, minerały energetyczne i przemysłowe.

  •  
    Persikėlimas į Kanzasą. Tremtis ir gyventi Kanzasas.

      Įsikūręs Amerikos vidurio vakaruose, turintis apie 2 800 000 gyventojų, Kanzasas yra viena iš JAV federacinių valstijų, turinti unikalią ir atskirą istoriją. Vieta, kuri net ir šiandien pabrėžia vienos daugiatautiškiausių pasaulio gyventojų šaknis, gebančią sužavėti visus joje apsilankančius as ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 9551

Sprzedaż Dom, Kansas, Allen County, Topeka, Topeka

534,735.33PLN
Sprzedaż
Dom

67 m²
Super deal u suncanoj Floridi! (10 minuta od plaze). Kada vi ili neko od vasih: Klijenata, Rodjaka, Prijatelja ili Poznanika planira preseljenje/inve...
Cod. 9549

Sprzedaż 3 sypialnie, Kansas, Anderson County, Wichita, Wichita

567,140.51PLN
Sprzedaż
3 sypialnie

111 m²
Florida! -----> Vasa investicija/ stan u Majamiju! Kada vi ili neko od vasih: Klijenata, Rodjaka, Prijatelja ili Poznanika planira preseljenje/inves...
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB