Kansas

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Kansas

Nieruchomość na sprzedaż w Kansas

Kansas graniczy na północ ze Stanem Nebraska; na wschód z Missouri; na południe z Oklahoma; i na zachodzie z Kolorado

Jeśli przeprowadzasz się do stanu lub już tu mieszkasz, jeśli szukasz nieruchomości na sprzedaż w Kansas, jeśli chcesz przenieść się z dzierżawy na kupującego, kontynuuj czytanie naszego artykułu, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak prognozy nieruchomości wpłyną na twoje cele.

Rynek nieruchomości w Kansas jest obecnie lepszy dla sprzedawców nieruchomości na sprzedaż w Kansas. Na rynku jest mniej domów, a wymagane ceny nadal rosną.

Jednak w lutym 2018 r. Sprzedaż domów spadła o kilka punktów procentowych. To nie była dobra wiadomość dla właścicieli domów, którzy chcą sprzedawać.

Eksperci kalkulują, że właściwości Kansas zaczną rosnąć wraz z rozwojem wiosny, przy zapotrzebowaniu na stale rosnące ceny.

Oznacza to, że domy staną się droższe na przestrzeni lat, więc teraz może być najlepszy czas na zakup nieruchomości na sprzedaż w Kansas, jeśli możesz sobie na to pozwolić.

Dwa miasta Kansas znajdują się na liście 150 najlepszych miast do życia w USA.

Miasto Wichita zajęło 77. miejsce, a miasto Overland Park zajęło 8 miejsce.

Ogólny ranking Overland Park był dość dobry, ale to miasto zdołało również osiągnąć piątkę w kategorii tańszych czynszów.

Ale ten moment to dobry czas na zakup nieruchomości na sprzedaż w Kansas. Ceny rosną, ale w tej chwili nadal można znaleźć tanie domy, które są w doskonałym stanie.

2018 rynek nieruchomości w Kansas może być dobry dla sprzedawców, ale to nie znaczy, że kupujący nie będą mogli znaleźć domu swoich marzeń.

Ceny domów mogą rosnąć powoli i równomiernie przez cały rok. Są one jednak w rozsądnej cenie w zależności od tego, czego szukasz.

 Jeśli myślisz o znalezieniu nieruchomości na sprzedaż w Kansas, powinieneś wiedzieć, że jest to stan z dużą ilością otwartych przestrzeni, słonecznym niebem i małym ruchem. Jednak wzrost zatrudnienia w Kansas pozostaje w tyle za sąsiednimi państwami o mniej niż 1%, a od 2012 r. Państwo boryka się z poważnymi deficytami budżetowymi.

To stawia państwo na 34 miejscu w Stanach Zjednoczonych dla ludności i na 31 miejscu dla wzrostu populacji. Z drugiej strony, niektóre z najmniejszych miast w stanie, które gwałtownie zmniejszają populację, oferują darmowe domki i inne zachęty dla osób, które chcą się przenieść i zbudować dom. Te upośledzone miasta to Ellsworth, Atwood, Lincoln, Minneapolis i Marquette

Wichita to największe miasto w Kansas, z populacją ponad 670 000 ludzi w metrze, nazywa się "Air Capital of the World", ponieważ obsługuje kilka linii lotniczych. Inne wiodące gałęzie przemysłu to rolnictwo, produkcja bydła i przetwórstwo mięsa wołowego, minerały energetyczne i przemysłowe.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 9551

Sprzedaż Dom, Kansas, Allen County, Topeka, Topeka

506,229.35PLN
Sprzedaż
Dom

67 m²
Super deal u suncanoj Floridi! (10 minuta od plaze). Kada vi ili neko od vasih: Klijenata, Rodjaka, Prijatelja ili Poznanika planira preseljenje/inve...
Cod. 9549

Sprzedaż 3 sypialnie, Kansas, Anderson County, Wichita, Wichita

536,907.06PLN
Sprzedaż
3 sypialnie

111 m²
Florida! -----> Vasa investicija/ stan u Majamiju! Kada vi ili neko od vasih: Klijenata, Rodjaka, Prijatelja ili Poznanika planira preseljenje/inves...
Mapa, zmian cen i statystyki
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB